Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download
Jest z nami ponad 12000 zadowolonych pacjentów
kordent implanty
image
Zabieg
Czego się powinieneś spodziewać
image
20 lat
Za nami już ponad 20 lat z implantami
image
Implanty
implanty prosto i bezpiecznie
Salient
image
?
Ekspert Radzi
image
Przed
Implanty- przed zabiegiem
Item 1
Item 2
Item 3
Item 4

Dwadzieścia lat doświadczenia i parę tysięcy wszczepionych implantów czynią z Nas doskonały wybór

Nowoczesna Diagnostyka

Nowoczesna, dokładna trójwymiarowa diagnostyka jest podstawą przygotowania zabiegu implantologiccznego, ale także endodontycznego

Dogodne formy finansowania

Wychodzimy naprzeciw pacjentom, którzy chcieliby odbudować sobie uzębienie implantami jednak z powodów finansowych nie mogą sobie na to pozwolić. W systemie nieoprocentowanych rat rozkładamy płatność na maksymalnie 12 części i dajemy szansę szybciej cieszyć się pięknym uśmiechem.

 


Firma posiada przedstawicielstwa w następujących krajach:

Szwajcaria, Szwecja, Argentyna, Australia, Austria, Benelux, Brazylia, Kanada, Chile, Kolumbia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Honk-Kong, Indie, Włochy, Japonia, Litwa, Meksyk, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Południowa Afryka, Hiszpania, Szwajcaria, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone. 

Od ponad 40 lat firma Nobel Biocare realizuje swój cel, którym jest rozwiązywanie problemów dotyczących leczenia zębów.

Firma ma swoje przedstawicielstwo w Polsce - Nobel Biocare Polska Sp. z o.o.

To już ponad 40 lat jak Prof. Brånemark zapoczątkował nowoczesną implantologię. W 1965 roku wszczepił implanty Brånemarka pierwszemu pacjentowi.

Firma Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. została zarejestrowana w 1995r.

 

Firma Nobel Biocare współpracuje z ponad 50 uniwersytetami i 600 naukowcami na całym świecie.

W Polsce firma od początku istnienia skupia wokół siebie specjalistów z dziedziny implantologii i protetyki , którzy prowadzą konsultacje i programy edukacyjne w oparciu o system Nobel.

Gabinety rekomendowane. Prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta: (22) 874 59 45, (22) 874 59 56

 

Profesjonalne szkolenia dla lekarzy dentystów i techników dentystycznych w różnych krajach Oferowany w Polsce program edukacyjny jest zbudowany w oparciu zarówno o zastosowanie i poziom doświadczenia uczestników. Zawiera zarówno kursy podstawowe dla początkujących w implantologii i protetyce, kursy rozwijające posiadane umiejętności i wiedzę oraz programy mentorskie dla fachowców i praktyków, którzy chcą stać się szkoleniowcami i wspomagać doświadczeniem osoby początkujące. Pragniemy, aby pacjenci mieli dostęp do sprawdzonych i najlepszych oferowanych metod leczenia implnatologicznego w oparciu o nasze produkty. 

Firma jest organizatorem wielkich eventów edukacyjnych jak: World Tour? - prezetujące rozwiązania w 17 miastach na 5 kontynentach oraz Światowej Konferencji w Las Vegas z udziałem ok. 10.000 profesjonalistów biorących udział w 30 transmitowanych zabiegach implantacyjnych , 120 praktycznych warsztatach i sesjach szkoleniowych.

Pacjenci otrzymują 10 lat gwarancji na implanty Nobel Biocare i 5 lat gwarancji na korony i mosty Procera?. Zapytajcie Państwo dentystę o kartę gwarancyjną Nobel Bicoare.

Firma Nobel Biocare posiada portfolio ponad 220 patentów , z których kilkanaście stanowi kluczowe osiągnięcia rozwoju w branży stomatologicznej.

Brånemark System

NobelReplace

NobelDirect

NobelPerfect

NobelActive

Beautiful Teeth Now  - "Piekne zęby od zaraz"

Immediate Function  - "Natychmiastowa Funkcja"

Teeth-in-an-Hour  - "Zęby w godzinę"

Easy Esthetics  - "Łatwe rozwiązania estetyczne"

Soft Tissue Integration  - "Integracja Tkanek Miękkich"

TiUnite  - Powierzchnia TiUnite

Procera

NobelSmile  - program lojalnościowy dla lekarzy i pacjentów

NobelGuide  - nazwa własna systemu nawigacji

C&B&I - implanty, korony i mosty

 


Nobel Biocare jest  firmą oferującą kompletne rozwiązania " od korzenia do zęba ".

Jest to ważne z uwagi na fakt , że coraz więcej lekarzy dentystów wykonuje zarówno zabiegi chirurgiczne jak i odbudowę protetyczną. Pozwala nam to zaopatrywać lekarzy dentystów we wszelkie produkty potrzebne do zaoferowania pacjentom idealnego uśmiechu.

Wstawianie implantów Nobel Biocare to szybki i łatwy zabieg.  Właściwości powierzchni implantów Nobel Biocare? pokrytej powłoką TiUnite sprawiły, że zostały one dopuszczone przez FDA do natychmiastowej funkcji - Immediate Function?. Dzięki temu skraca się czas leczenia oraz osiągane są lepsze wyniki leczenia, a Pacjent nie doświadcza niepotrzebnego bólu.

TiUnite  -  biomateriał o porowatej strukturze, pokrywający powierzchnię implantów firmy Nobel Biocare, stymuluje wzrost kości w bezpośrednim kontaktcie z implantem ( proces osseointegracji ) . Pozwala to na osiągnięcie lepszej stabilizacji pierwotnej niż w przypadku implantów o powierzchni opracowanej maszynowo. Nobel Biocare dostarcza gabinetom stomatologicznym pełną procedurę postępowania. Pacjenci już po jednej wizycie mają natychmiast osadzony i prawidłowo funkcjonujący ząb.

W trosce o bezcenny czas pacjentów często korzysta się  z technologii Nobel Guide ? , która umożliwia wykonanie pełnej diagnostyki i gotowej pracy protetycznej na podstawie tomografii komputerowej bez obecności pacjenta w gabinecie. 

Planowanie pozycji osadzanych implantów odbywa się na trójwymiarowym obrazie kości szczęki na monitorze komputera. Założenie implantów i natychmiastowe umocowanie mostów odbywa się podczas jednej wizyty .

Firma Nobel Biocare produkuje pełną gamę łączników indywidualnych z materiałów ceramicznych w systemie Procera

 

Uzupełnieniami protetycznymi odbudowującymi zęby są korony, mosty, licówki i łączniki.

Są one wykorzystywane do odbudowy istniejących lub zastąpienia brakujących zębów, a także do wykonywania nadbudowy opartej na implantach stomatologicznych. Firma Nobel Biocare produkuje elementy uzupełnień protetycznych z materiałów ceramicznych, tytanu, polimerów i stopów złota. Linia produktów firmy Nobel Biocare Procera ? obejmuje korony, mosty, licówki i łączniki. Produkty linii Procera ? można stosować do odbudowy pojedynczych zębów lub wykonywania mostów. NobelRondo? to materiał ceramiczny stosowany w stomatologii do wykańczania koron, mostów lub licówek w celu osiągnięcia pożądanego koloru i odpowiedniej faktury.

 

Nobel Biocare Polska oferuje szybki i skuteczny system dystrybucji z magazynu centralnego firmy w Holandii. Dostawy na podstawie zamówień są realizowane w ciągu 24 godz. do dużych miast w Polsce i 48 godzin do pozostałych - pod warunkiem złożenia zamówienia w danym dniu do godziny 16.00.

Firma posiada atesty na wszystkie dopuszczone do obrotu produkty.

Zadzwoń Spytaj o implanty 602 257 914

Twój uśmiech to Twój styl życia

Twój uśmiech to Twój styl życia Zadzwoń dziś i umów się na diagnostykę i konsultację

Dowiedz się więcej

Przeczytaj co nasz ekspert odpowiada na pytania pacjentów

Przeczytaj

Dlaczego warto zdecydować się na implant?

Dlaczego warto zdecydować się na implant?

Nasze zęby odgrywają ważną rolę w codziennym życiu. Atrakcyjny, naturalnie wyglądający uśmiech jest postrzegany jako symbol piękna i zdrowia. Komplet zdrowych zębów pozwala nam również czerpać przyjemność z jedzenia tego co lubimy, czuć się pewnie w pracy i pozostać aktywnymi do późnego wieku.

-Dlaczego warto zdecydować się na implant?

+48 22 822 10 70

Kordent

Adres

Korotyńskiego 23
Korotyńskiego 23
Warszawa
Warszawa
Polska
Polska

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
Poniedziałek - Piątek
9.00-21.00
9.00-21.00