Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download
Jest z nami ponad 12000 zadowolonych pacjentów
kordent implanty
image
Zabieg
Czego się powinieneś spodziewać
image
20 lat
Za nami już ponad 20 lat z implantami
image
Implanty
implanty prosto i bezpiecznie
Salient
image
?
Ekspert Radzi
image
Przed
Implanty- przed zabiegiem
Item 1
Item 2
Item 3
Item 4

Dwadzieścia lat doświadczenia i parę tysięcy wszczepionych implantów czynią z Nas doskonały wybór

Nowoczesna Diagnostyka

Nowoczesna, dokładna trójwymiarowa diagnostyka jest podstawą przygotowania zabiegu implantologiccznego, ale także endodontycznego

Dogodne formy finansowania

Wychodzimy naprzeciw pacjentom, którzy chcieliby odbudować sobie uzębienie implantami jednak z powodów finansowych nie mogą sobie na to pozwolić. W systemie nieoprocentowanych rat rozkładamy płatność na maksymalnie 12 części i dajemy szansę szybciej cieszyć się pięknym uśmiechem.

 

MIS należy do światowej czołówki firm produkujących implanty. System implantologiczny MIS jest oferowany w 46 krajach na całym świecie. 

od listopada 2008

14 lat 

od listopada 200

wkrótce 

wkrótce

Szkolenia cykliczne dla:

a) lekarzy implantologów, szkolenie dwudniowe, średnia częstotliwość szkolenia: co 2 miesiące,

b) lekarzy protetyków, szkolenie jednodniowe, średnia częstotliwość szkolenia: raz na kwartał

c) szkolenia dla techników, szkolenie jednodniowe, średnia częstotliwość szkolenia: raz na kwartał

 Tak

Tak

 Nie

MIS oferuje szeroki asortyment innowacyjnych zestawów instrumentów, które umożliwiają stosowanie kreatywnych i prostych rozwiązań dla różnorodnych wyzwań w implantologii stomatologicznej.

 Tak

Znakomitej jakości powierzchnia zapewnia bardzo dobre połączenie implantu z kością. Chropowatość powierzchni oraz mikrogeometria tytanu osiągnięta dzięki procesowi piaskowania i wytrawiania.

 Tak

Ceramiczne elementy protetyczne firmy MIS wykonane są z cyrkonu i posiadają wysoką wytrzymałość mechaniczną i całkowitą biokompatybilność. Opracowane są do połączeń na bazie wewnętrznego sześciokąta i zapewniają trwałą estetykę.

 Pełen zakres protetyki zapewniający wykonanie każdej standardowej pracy protetycznej, jak również wykonanie prac niestandardowych - indywidualne modelowanie, odlewy itp. Linia filarów kątowych 15 i 25 stopni o unikalnym eliptycznym przekroju gwarantuje uzyskanie znakomitego efektu estetycznego. Innowacyjny system tworzenia indywidualnych elementów kątowych REVERSE ABUTMENT.

Elementy systemu MIS dostępne są w ciągłej sprzedaży w firmie Garmed Sp. z o.o. w Warszawie. Zamówione elementy dostarczane są w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia, w wyjątkowych wypadkach tego samego dnia. Garmed zaopatrzą także lekarzy w małe magazyny implantów na potrzeby planowanych zabiegów.

 Wszystkie produkty i procedury firmy MIS są zgodne z wszelkimi wymaganymi normami prawa międzynarodowego. Rejestracja na terenie Rzeczpospolitej Polskiej pod numerem PL/DR 016469.

Stop tytanu 5 stopnia

Zadzwoń Spytaj o implanty 602 257 914

Twój uśmiech to Twój styl życia

Twój uśmiech to Twój styl życia Zadzwoń dziś i umów się na diagnostykę i konsultację

Dowiedz się więcej

Przeczytaj co nasz ekspert odpowiada na pytania pacjentów

Przeczytaj

Dlaczego warto zdecydować się na implant?

Dlaczego warto zdecydować się na implant?

Nasze zęby odgrywają ważną rolę w codziennym życiu. Atrakcyjny, naturalnie wyglądający uśmiech jest postrzegany jako symbol piękna i zdrowia. Komplet zdrowych zębów pozwala nam również czerpać przyjemność z jedzenia tego co lubimy, czuć się pewnie w pracy i pozostać aktywnymi do późnego wieku.

-Dlaczego warto zdecydować się na implant?

+48 22 822 10 70

Kordent

Adres

Korotyńskiego 23
Korotyńskiego 23
Warszawa
Warszawa
Polska
Polska

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
Poniedziałek - Piątek
9.00-21.00
9.00-21.00